Аграрний напрямок ТОВ Епіцентр К» в ТОП-100 найкращих агропідприємств України

31.05.2019

Аграрний напрямок ТОВ Епіцентр К» увійшов до сотні найкращих аграрних підприємств України. Компанія посіла номінацію «Потужний розвиток» в рейтингу «Аграрна еліта України-2019», який щорічно проводить журнал The Ukrainian Farmer.

Епіцентр Агро демонструє потужну динаміку зростання: у 2015 році компанія розпочала свою діяльність в агробізнесі з оренди кількох сотень гектарів на Хмельниччині, а зараз вона вже у топ-10 найбільших в Україні за обсягом земельного банку.

З самого початку роботи в аграрній галузі компанія запроваджує культуру партнерства в українському агробізнесі та створює пайовикам вигідні умови для співпраці.

«Головними пріоритетами розвитку аграрного напрямку компанії «Епіцентр К» є ефективність виробництва та застосування сучасних технологій та підходів до ведення сільського господарства. Розширення банку землі для нас не самоціль, ми охоче купуємо логістично зручні для нас агроактиви, але прагнемо робити це цивілізовано та керуючись економічною доцільністю, а не просто бажанням збільшити земельний фонд. Крім того, багато уваги приділяємо соціальному спрямуванню в роботі компанії», – зазначав засновник ТОВ «Епіцентр К» Олександр Герега.