Про компанію

«Епіцентр Агро»потужний виробник сільськогосподарської продукції, що входить у десятку найбільших латифундистів України. Компанія консолідує виробничі активи аграрного напрямку групи «Епіцентр К» та розвивається за моделлю екологічного агрохабу.

Під управлінням професійної вмотивованої команди знаходиться понад 167 тис. гектарів родючих земель з розвинутою інфраструктурою для реалізації проєктів рослинництва, 16 елеваторів з потужністю зберігання понад 1,8 млн т, 11 молочно-товарних ферм, сучасна агрохімічна лабораторія аналізу ґрунту та сертифікований насіннєвий завод.

Також в арсеналі компанії – власний парк техніки, що забезпечує безперебійну ефективну логістику. До нього входять 133 автозерновози та 50 олієвозів виробників Volvo, Мercedes, Scania з причепами Schmitz Cargobull.

Компанія активно розробляє новітні ідеї та реалізовує стратегічні цілі щодо налагодження повного циклу виробництва продукції. Разом з цим, серед головних цінностей «Епіцентр Агро» – чесна, відповідальна та взаємовигідна співпраця з партнерами, орендодавцями та територіальними громадами в регіонах своєї присутності.