Пайовикам

Епіцентр Агро співпрацює з пайовиками на принципах справедливості, чесності та відкритості. Ми пропонуємо пайовикам найкращі умови для партнерства. Дії компанії створюють конкурентне оточення на ринку с/г земель, а умови роботи з пайовиками постійно поліпшуються. Для нас надважлими є прозорі умови співпраці: має бути укладено та зареєстровано договори оренди, оформлено офіційну орендну плату. Саме така політика впроваджується та підтримується на наших кластерах. У середньому рівень орендної плати в областях становить 10-12% від нормативно-грошової оцінки с/г землі. Виплати дещо коливаються залежно від оцінки землі та якості ґрунту. Щоб стати орендодавцем юридичної особи Епіцентр Агро потрібно:
 1. Звернутися до менеджера села або до відповідальної особи офісу юридичної особи Епіцентр Агро з правовстановлюючими документами на землю та документами, що посвідчують особу.
 2. Менеджер села (або відповідальна особа) здійснюють перевірку даної земельної ділянки на предмет того, чи не перебуває вона в оренді інших юридичних осіб. Після цього потенційний орендодавець підписує догорів на оренду паю.
 3. Підписаний орендодавцем договір на оренду земельного паю передається на підпис керівнику відповідної юридичної особи Епіцентр Агро та його подальшої реєстрації згідно чинного законодавства.
 • 800 млн грн
  сплачено орендної плати пайовикам
 • 277 сіл
  охоплює діяльність наших підприємств
 • 80 млн грн
  витрачено на відновлення інфраструктури сіл та соціальне утримання пайовиків
Соціальна відповідальність
Взаємодія з пайовиками
В кожному населеному пункті є представник компанії. Це - соціальні менеджери в селах, які допомагають вирішувати питання, що виникають у пайовиків, спілкуються з селянами та виявляють потреби місцевих громад. Компанія використовує різні соціальні інструменти взаємодії з селянами:
 • Своєчасна виплата орендної плати;
 • Соціальний пакет та додаткове грошове забезпечення пайовиків;
 • Створення нових робочих місць, підтримка кооперативного руху;
 • Участь в соціальних проектах громад, їхнє фінансування та співфінансування;
 • Постійний діалог із селянами: щорічні зустрічі в кожному населеному пункті;
 • Створення комфортних умов праці для співробітників підприємств компанії;
 • Адресна фінансова допомога одиноким пристарілим пайовикам.
Співпраця з громадами
Громади сіл, районів, об'єднані територіальні громади отримують значні ресурси від нашої ефективної співпраці у вигляді своєчасної сплати податків. Соціальну відповідальність компанія також вбачає в підтримці та розвитку інфраструктури сіл, в яких є присутньою, в реалізації проектів, які забезпечують гідне існування об'єктів соціальної сфери. Через громаду та соціальних менеджерів сіл компанія з'ясовує першочергові потреби села та виділяє додаткові кошти на розвиток соціальної інфраструктури сіл, де працюють наші підприємства:
 • Кошти спрямовуються на покращення соціальної інфраструктури та благоустрій населених пунктів, освітлення вулиць, ремонт навчальних та медичних закладів, будівництво доріг та водогонів;
 • Створення комфортних умов для навчання, виховання та відпочинку дітей - ремонт шкіл та дитячих садочків, підтримку літніх дитячих таборів, привітання школярів зі святами;
 • Допомога громадам та селянам у проведенні свят, підтримка місцевих колективів народної творчості, обладання спортмайданчиків та надання фінансової допомоги місцевим спортивним командам.