Тваринництво

Важливим напрямком Епіцентр Агро є тваринництво. Компанія отримала свої ферми разом із придбанням своїх сільськогосподарських активів та вирішила підтримувати розвиток цієї галузі у сільській місцевості. У складі двох виробничих кластерів працює 20 ферм, найбільша кількість тваринницьких комплексів зосереджена на Хмельниччині – 13. Ще 4 ферми розташовані у селах Тернопільщини та 3 – на Київщині. Утримання тваринницьких комплексів дає можливість забезпечувати селян робочими місцями, збільшувати поголів’я худоби та виконувати соціально відповідальну функцію. Епіцентр Агро поступово осучаснює технічно застарілі молочно-товарні комплекси та ферми:
 • Встановлюємо нові молокопроводи, системи годівлі, кормові столи.
 • Модернізуємо системи утримання ВРХ.
 • Ремонтуємо приміщення тваринницьких комплексів.
 • Вивчаємо перспективу будівництва сучасних тваринницьких комплексів та ліній переробки сировини.
Наше завдання – зробити тваринництво високопродуктивним напрямком, підвищити його ефективність, покращити умови утримання поголів’я та якість м'ясо-молочної продукції. Працюємо у цьому напрямку, щоб забезпечити якісною продукцією українських споживачів.
 • 12 ферм ВРХ
  у трьох областях України
 • 8 свиноферм
  у двох областях України
 • 1745 голів
  складає поголів’я дійного стада
Напрямки
СКОТАРСТВО
Епіцентр Агро приділяє велику увагу розвитку молочного скотарства. Компанія здійснює ремонт існуючих корівників, встановлює обладнання для оптимізації умов утримання тварин, підвищення їх продуктивності та покращення якості молока. Також значна увага приділяється збільшенню дійного поголів’я та вирощуванню високопродуктивного молодняка.  
СВИНАРСТВО
Епіцентр Агро займається розвитком промислового свинарства. Компанія спрямовує кошти на реконструкцію свиноферм, покращує умови утримання худоби та її раціону, обладнує тваринницькі комплекси новим устаткуванням та автоматизованими системами кормороздачі і вентиляції, збільшує якісні та кількісні показники м’ясної продукції.