Насінництво

Епіцентр Агро активно розвиває напрямок насінництва. Адже якість насіння є важливим фактором підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Всі потенційні можливості сорту і гібриду реалізуються лише при високій якості насіннєвого матеріалу. До складу агрохолдингу в 2020 році увійшов насіннєвий завод розташований в селі Лотівка Шепетівського району на Хмельниччині. Він надає послуги з очистки, калібрування, протруєння та фасування насіння зернових, круп’яних та бобових культур. Це найпотужніше підприємство в Західній Україні з виробництва високоякісного насіння сільгоспкультур вітчизняної та іноземної селекції. Сучасні технології та устаткування забезпечують оптимальні характеристики готового продукту з високий рівнем доробки.Продукція насіннєвого заводу користується попитом серед українських та європейських компаній. Укладені угоди на доробку насіння пшениці та сої з компаніями «Штрубе Україна», «Бізон Тех 2006», «Ростагросвіт» тощо.Підприємство внесене до Державного реєстру виробників насіння та посадового матеріалу і має право на вирощування та реалізацію базового, сертифікованого насіння озимої пшениці та сої.Продукція відповідає усім міжнародним вимогам сертифікації насіння. Виробництво здійснюється у відповідності стандарту ДСТУ 2240-93 «Насіння сільськогосподарських культур. Сортові та посівні якості».
  • 8 силосів
    для зберігання місткістю 4 000 тонн
  • 25 000 тонн
    продуктивність заводу на рік
  • 4 000 тонн
    ангари для збереження готової продукції
Послуги насіннєвого заводу
Щоб забезпечити агровиробників високоякісним посівним матеріалом, насіннєвий завод Епіцентр Агро здійснює повний цикл доробки насіння озимих та ярих с/г культур. Послуги підприємства: - Очистка насіння - Сортування та калібрування - Зберігання насіння - Маркування насіння - Контроль якості, контроль за зберіганням - Обробка насіння (додаткове протруєння підготовленого матеріалу) - Фасування у біг-беги - Реалізація насіння товаровиробникам - Доробка нішевих культур (насіння голонасінного гарбуза тощо). Епіцентр Агро гарантує чітке та оперативне виконання замовлень, високу якість і точність робіт з насіннєвим матеріалом, а також інноваційний підхід та консультаційний супровід.
Технологічне обладнання
Сучасні технології та устаткування забезпечують оптимальні характеристики готового продукту з високим ступенем очистки на насіннєвому заводі Епіцентр Агро. Виробничий процес повністю автоматизований. Встановлене устаткування іноземного виробництва - технологічна лінія Cimbria (Данія) продуктивністю до 10 т/годину готового продукту. Ключові технологічні блоки: - Блок попередньої очистки. Процес очищення насіннєвого продукту починається з проходження магнітної камери та скальпелятора, де відбираються грубі домішки; - Наступний етап – з машинами попереднього очищення Delta 144/2 і тонкого очищення Delta 107, що видаляють сміття, пил і домішки; - Трієрний блок виконує функцію доочистки насіннєвого матеріалу від битого зерна; - Гравітаційний сепаратор (або вібропневмостіл), де розділяється насіння за питомою вагою; - Блок протруювання – з машини протруювання насіння Cimbria Heid Centricoater CC 150, яка забезпечує абсолютну рівномірність протруювання насіння; - Блок фасування з дозуючими пристроями (у мішки та біг-беги); - Блок зі зберігання – 8 вентильованих силосів з електронним контролем термометрії на 4000 тонн та ангарів для готової продукції на 4000 тонн; - Блок аспірації заводу – на кожній із машин встановлене обладнання для аспірації: ступінь очищення повітря на підприємстві складає понад 90%. Підприємство оснащене монохромною оптично-сортувальною машиною Scan Master (Японія), яка, при необхідності, сортує насіння за кольором. На території підприємства встановлені сушарки Delux та Perry (США). Працює лінія з доробки нішевих культур. Зокрема, насіння голонасінного гарбуза. Управління всіма операціями на лінії та контроль виробничих процесів повністю комп’ютеризоване. Власна виробнича насіннєва лабораторія здійснює постійний контроль якості насіння.