Для перевезення співробітників агробізнесу «Епіцентр К» придбав 8 мікроавтобусів

18.06.2019

Компанія «Епіцентр К» придбала в лізинг 8 нових мікроавтобусів Ford Transit V 363 Minibus. Цей автотранспорт призначений для перевезення на робочі місця та з роботи додому співробітників аграрного напрямку. Мікроавтобуси будуть закріплені за чотирма агровиробничими кластерами компанії – Вінницьким, Західним, Центральним і кластером «Кряж», де перевозитимуть механізаторів, комбайнерів та агрономів в мехзагони та поля.

Автобуси Ford Transit придбано у дилерському центрі VIDI за фінансового сприяння Альфа-Банк Україна.

За словами керівника аграрного напрямку «Епіцентр К» Василя Мороза, впровадження такого централізованого підходу до логістики персоналу створить комфортніші умови для співробітників, а також дозволить зекономити час, що є вкрай важливим у період жнив та сезонної роботи в полях.

«Наша головна цінність – це люди, для яких ми створяємо привабливі умови праці. Враховуючи, що деякі співробітники проживають у територіально віддалених селах, ми вирішили зробити їхнє перевезення на робочі місця та комфортнішим», – зазначає Василь Мороз.

Наразі на кластерах розробляються маршрути та графіки, щоб максимально охопити персонал. Кожен мікроавтобус Ford Transit розрахований на одночасне перевезення 14 осіб