“Епіцентр Агро” розпочне вирощувати круп’яні культури

07.04.2020

В цьому році “Епіцентр Агро” внесе корективи у сівозміну. Окрім вирощування традиційних зернових та олійних культур – кукурудзи, пшениці, соняшника та ріпаку, – компанія планує розширити свій рослинницький асортимент за рахунок круп’яних культур.

«На сьогодні вже посіяний горох та ярий ячмінь. Ці культури додали у цьому році спеціально для реалізації програми виробництва круп’яних культур на підприємствах агрохолдингу. Ще на весну запланували посіяти гречку та кукурудзу під виробництво сировини на крупи. Загальна площа посівів під цими культурами, як для пілотного проекту, буде невеликою. Також маємо посіви озимої спельти класичної і спельти органічної», – зазначив заступник керівника аграрного напрямку «Епіцентр К», директор з виробництва «Епіцентр Агро» Богдан Черемха.

Крім цього, у господарствах агрохолдингу відведені площі під насінництво гібридної кукурудзи та соняшнику на поливних полях.

Посівна кампанія-2020 на підприємствах “Епіцентр Агро” відбувається за затвердженим графіком: польові роботи розпочались ще в лютому, проте основна їхня фаза – сівба кукурудзи та соняшника – стартує після 7 квітня.

Наразі на всій посівній площі проведене перше і друге підживлення ріпаку та перше підживлення  озимої пшениці з урахування фаз розвитку, стану посівів, густоти. «Протягом березня здійснено низку додаткових агротехнічних заходів, з використанням власних розробок спеціалістів компанії, для відновлення ефективної вегетації озимини. Вони спрямовані на збереження вологи, стимуляцію розвитку кореневої системи пшениці, посилення її ранньо-весняного кущення та подовження його тривалості ще на тиждень», – додав Богдан Черемха.