«Епіцентр К» розпочав виробництво борошна на Вінниччині

08.07.2019

Група компаній «Епіцентр К» виходить на ринок переробки зернових культур. У липні на Вінницькому кластері аграрного напрямку розпочато виробництво борошна. Борошномельні потужності запрацювали на одному з елеваторів агрохолдингу – Гніваньському ХПП.

Наразі виробництво виготовляє пшеничне борошно вищого ґатунку під ТМ «Вінницьке борошно». Розфасовується воно для роздрібного продажу в паперові пакети вагою 2 кг та 5 кг, зручну та звичну для українських споживачів тару. Для гуртових покупців – в мішки вагою 50 кг.

«З входженням до сегменту продуктів переробки зерна ми розпочинаємо новий етап розвитку агрохолдингу. З економічної точки зору, це дозволить нам підвищити власну прибутковість та дещо диверсифікувати експортні ризики. На відміну від зернових культур, які переважно постачаються на експорт, виготовлене нами борошно буде реалізовуватися на внутрішньому ринку», – говорить керівник аграрного напрямку «Епіцентр К» Василь Мороз.

Він зазначає, що створення та розвиток агропродовольчих ланцюжків із високою доданою вартістю є пріоритетним для компанії та відповідає її стратегії щодо поглиблення власної переробки.

Борошно, виготовлене на Гніваньському ХПП, продаватиметься через торговельну мережу «Епіцентр». Перші партії цієї продукції вже надійшли до ТЦ у Києві, Броварах, Вінниці, Дніпрі, Одесі, Львові, Хмельницьку тощо. У найближчий час борошно можна буде придбати у всіх торговельних центрах мережі.

Також компанія налагоджує постачання виходить власного борошна у гуртовий сегмент. Вже укладені перші угоди про співпрацю з хлібопекарськими підприємствами.

«Для свого борошномельного виробництва компанія на 100% використовуватиме найкращу сировину – пшеницю, вирощену виключно на власних агропідприємствах», – наголошує керівник аграрного напрямку «Епіцентр К» Василь Мороз.