Фахівці «Епіцентр Агро» взяли участь в конференції Re:farm

12.02.2024

8-9 лютого у Львові відбулася Re:farmконференція про технології та людей. Захід зібрав понад 1500 прогресивних керівників, агрономів, інженерів і спеціалістів с/г з усієї України, які ділилися дієвими інструментами та технологіями вирощування культур, а також практичними секретами управління виробництва.

Професіоналам «Епіцентр Агро» також було що розказати. На конференції в ролі спікера виступав в.о. начальника відділу агрономічного супроводу Павло Янін. Він презентував набутий досвід відразу у двох потоках – точне землеробство і технології.

«Два основні напрямки, про які нам хотілося поговорити на конференції: презентувати результати диференційованого посіву кукурудзи та напрацювання щодо прийняття управлінських рішень на основі агрономічних дослідів. Ми поділилися практичним досвідому виборі полів та побудові карт-завдань. Було цікаво поспілкуватися з представниками інших підприємств, обговорити технології посіву та систему живлення Кінсі-Альбрехта, обмінятися досвідом стосовно внесення монодобрив, калію хлориду та амофосу, – розповідає Павло Янін.

За його словами, подібні заходи зараз є особливо актуальними, оскільки українські агровиробники щодня стикаються з новими викликами, завданнями та випробуваннями. Тому зараз варто максимально концентруватися на дієвих лайфхаках, не втрачаючи дорогоцінний час на експерименти, та об’єднуватись навколо спільної мети – попри все розвивати агросектор України.