«Інноваційний елеватор-2019»: елеватор Вапнярка став найкращим в Україні

24.01.2020

Елеватор Вапнярка став переможцем першого галузевого конкурсу «Елеватор року 2019».

Це нове підприємство «Епіцентр Агро» з потужністю 200 тис тонн одночасного зберігання зерна, запрацювало на Вінниччині лише торік, але вже зараз визнано професійною спільнотою як кращий «Інноваційний елеватор».

За результатами незалежного конкурсу «Елеватор року 2019», організованого інформаційно-аналітичною компанією ProAgro Information Company спільно з інтернет-виданням Agroportal.ua, елеватор Вапнярка здобув високу й почесну відзнаку.

Ця перемога стала можливою завдяки ефективній та злагодженій роботі усієї команди та значним інвестиціям, спрямованим на створення найкращого елеваторного комплексу в Україні.

Запорукою успішної роботи елеватора на сьогоднішній день є комплексний підхід. «Окрім встановлення якісного і потужного обладнання, потрібні технології, що дозволяють ефективно вирішувати задачі з енергоефективності, безпеки праці, екології й автоматизації виробничих процесів»,  – зазначає директор елеватора Вапнярка групи компаній «Епіцентр К» Сергій Нижник.

Переможці конкурсу «Елеватор року» визначалися на основі сукупності оцінок членів Експертної ради та онлайн-голосування на сайті Agroportal.ua.