Команда «Епіцентр Агро» продовжує досліджувати демоділянки в рамках Днів поля

11.07.2024

Серія досліджень демонстраційних ділянок продовжилась 9 липня на території Західного кластеру «Епіцентр Агро» (Чемерівці). Команда агрономів, інженерів, директорів виробництв усіх кластерів та представників центрального офісу компанії прибула з метою ґрунтовного аналізу колекції гібридів та сортів озимого ріпаку, гібридів соняшнику, кукурудзи на зерно, сортів озимої пшениці, сої, а також дослідження системи компостування органічних відходів. В рамках зустрічі відбулися обговорення оптимальних норм висіву культур, систем захисту і живлення, протруювання та внесення стимуляторів тощо.
На заході також були присутні представники компанії BTU – одного з найбільших виробників біопрепаратів в Україні та надійного партнера «Епіцентр Агро». Присутні мали нагоду оцінити вплив продукції BTU на технологію вирощування культур.
– Ми продовжуємо вивчати демополя в регіонах, щоб зрозуміти, як ми можемо бути найбільш продуктивними за різних умов. Адже сьогодні продуктивність – це про гнучкість та оптимальність. Тому цьогорічні Дні поля – це максимум практики, комунікації всіх підрозділів, а також ефективне поєднання досвіду з інноваційністю. Впевнена, що такий шлях приведе нашу команду до вагомих результатів, – розповідає керівниця з агронапряму «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк.