На території Центрального кластеру «Епіцентр Агро» відбувся День поля

21.06.2024

19 червня на дослідних площах Центрального кластеру «Епіцентр Агро» (Київщина)відбувся День поля. На заході були присутні головні агрономи, інженери та директори всіх чотирьох кластерів, а також представники центрального офісу компанії. Мета – дослідити, порівняти та виокремити найоптимальніші умови і засоби для посіву, живлення та захисту озимої пшениці і ріпаку.

Зокрема, в процесі ознайомлення з демонстраційними посівами озимої пшениці, спеціалісти «Епіцентр Агро» мали нагоду в професійному колі обговорити питання щодо способів та норм висіву, застосування фунгіцидних протруйників та стимуляторів, припосівного живлення культури тощо. Також аграрії дослідили посіви гібридів озимого ріпаку.

– «Епіцентр Агро» завжди приділяв багато уваги дослідженням та експериментам, адже саме так можливо обрати найкращі кейси і згодом запровадити їх на більших площах полів. Окрім того, ми цінуємо думку та досвід кожного спеціаліста компанії, тому подібні заходи – це ефективний майданчик для комунікації та обміну досвідом. Впевнена, що кожен з понад 40 учасників Дня поля отримав відповіді на всі свої питання. Тепер – справа за командами у регіонах. Працюємо на спільний результат, – коментує керівниця з агронапряму «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк.