В аграрному напрямку «Епіцентр К» призначено нового заступника директора з виробництва

05.12.2018

З грудня 2018 року Богдан Черемха обіймає посаду заступника директора з виробництва аграрного напрямку «Епіцентр К», що входить у топ-10 найбільших латифундистів в Україні.

Роботу в аграрному бізнесі компанії «Епіцентр К» він оцінює як новий професійний виклик.

«Цікаво реалізувати напрацьовані професійні знання та навички у значно більших промислових масштабах: з новими напрямками діяльності, кластерною системою виробництва та земельним банком понад 111 тис. га, розташованим географічно в дещо інших регіонах, ніж ті компанії, де мені доводилося працювати раніше», – говорить Богдан Черемха.

У зону відповідальності Богдана Черемхи входитиме рослинницький і тваринницький напрямки, а також їхнє технічне забезпечення. Його першочергове завдання – збільшення ефективності виробництва у рослинництві.

Для цього разом із фахівцями компанії він проведе коригування сортової, насінницької, технологічної політики та забезпечення кластерів технологічними ресурсами.

«Моя мета – «прив’язати» технології до реальних умов виробництва, зокрема, до конкретного клімату в регіоні та розробити рекомендації щодо відбору насіннєвого матеріалу, препаратів для систем живлення та ЗЗР. Адже, наприклад, кількість опадів та якість ґрунтів на Вінниччині, Хмельниччині та Тернопільщині суттєво відрізняється від тих умов, що притаманні Черкащині або Київщині. Й на це також треба зважати задля підвищення врожайності з кожного оброблюваного гектара», – підкреслює Богдан Черемха.

До переходу в «Епіцентр К» Богдан Черемха протягом кількох років (2014-2018 рр.) працював першим заступником генерального директора «Баришевської зернової компанії» (Grain Alliance).