Земельні служби «Епіцентр Агро» та МХП обговорили досвід і плани на 2024 рік

27.05.2024

 

24 травня у Вінницькій області відбулася зустріч представників земельних служб компаній «Епіцентр Агро» та МХП. Метою став обмін досвідом щодо підвищення якості роботи земельних відділів, ефективного налагодження орендних відносин, а також обговорення шляхів вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи земельних служб.

На зустрічі були присутні очільники та фахівці земельних відділів компаній-організаторів. Формат презентацій з подальшим активним обговоренням дозволив кожному учаснику взяти участь в дискусіях та поділитися власними інструментами щодо покращення ефективності роботи свого підрозділу.

– Ми завжди відкриті до подібних заходів, адже усвідомлюємо цінність постійного навчання та аналізу досвіду наших колег. Ми прагнемо не конкурувати, а підсилювати один одного. Тим більше, зараз агровиробникам особливо важливо єднатися, бо потрібно утримувати економіку країни на плаву. Компанія МХП поділяє наші погляди, тому спільна зустріч-нарада стала надзвичайно продуктивною та насиченою корисною інформацією, практичними порадами, дієвими інструментами, які дозволять вдосконалити роботу земельних служб, – розповідає Світлана Павлишина, керівниця із земельно-соціальних питань «Епіцентр Агро».

За її словами, наразі пріоритетними завданнями є діджиталізація процесу комунікації з пайовиками, розумна та обґрунтована конкуренція з фермерами, оптимізація звітності, посилення співпраці з територіальними громадами. Головний фокус у цих процесах – партнер-пайовик.