Пайовикам

Компанія співпрацює з пайовиками на принципах справедливості, чесності та відкритості. Ми пропонуємо пайовикам найкращі умови для партнерства. Сільськогосподарська діяльність охоплює 171 населених пунктів у п’яти областях України.

Дії компанії створюють конкурентне оточення на ринку сільськогосподарських земель, а умови роботи з пайовиками постійно поліпшуються. Зокрема, на Хмельниччині за рахунок живої конкуренції за землю офіційна виплата орендної плати збільшилася вдвічі.

У середньому рівень орендної плати в областях становить 10-12% від нормативно-грошової оцінки землі. Виплати можуть незначно коливатися залежно від оцінки землі та якості ґрунту. Наприклад на півдні Вінниччини глинисті ґрунти з низьким гумусом, на півночі й заході області чорноземні ґрунти, відповідно оцінка землі відрізнятиметься.

Для нас надважливі прозори умови співпраці: має бути укладено та зареєстровано договори оренди, оформлено офіційну орендну плату. Це та політика, яку ми підтримуємо та впроваджуємо на наших виробничих кластерах.

  • 800 млн. грн. сплачено орендної плати пайовикам
  • 30 млн. грн. додатково надано на соціальне утримання пайовиків
  • 15 млн. грн. спрямовано на відновлення соціальної інфраструктури сіл

СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Соціальну відповідальність компанія вбачає в підтримці та розвитку інфраструктури сіл в яких присутня, в реалізації проектів які забезпечили б гідне існування об’єктів соціальної сфери, в адресній фінансові допомозі одиноким пристарілим пайовикам та пайовикам які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Через громаду та соціальних менеджерів компанія з’ясовує першочергові потреби села та виділяє додаткові кошти на розвиток соціальної інфраструктури сіл, в яких працюють її підприємства.

Вони спрямовуються на благоустрій населених пунктів, ремонт навчальних та медичних закладів, будівництво доріг та водогонів, освітлення вулиць. Також компанія фінансово підтримує проведення свят місцевими колективами народної творчості, надає фінансову підтримку спортивним командам.

ВЗАЄМОДІЯ З ПАЙОВИКАМИ

Від результатів нашої ефективної співпраці значні ресурси у вигляди своєчасної сплати податків отримують громади сіл, районів, об’єднані територіальні громади, що у зв’язку з децентралізацією влади є особливо важливим.

В кожному населеному пункті є представник компанії – це соціальні менеджери села, які допомагають вирішувати питання, що виникають у пайовиків, спілкуються з селянами та виявляє потреби місцевих громад.

Компанія використовує різні соціальні інструменти взаємодії із селянами, зокрема:

  • Виплата орендної плати та різні сервіси для пайовиків (оранка, святкові привітання);
  • Соціальний пакет: додаткове грошове забезпечення пайовиків;
  • Участь у соціальних проектах громад: їхнє фінансування та співфінансування;
  • Постійний діалог із селянами: щорічні зустрічі в кожному населеному пункті;
  • Створення комфортних умов праці для працівників підприємств компанії;
  • Розвиток особистих селянських господарств: підтримка кооперативного руху;
  • Інформування селян про діяльність компанії через місцеві ЗМІ.