image description
В ТОП-10 латифундистів України

Історія успіху

Епіцентр Агро консолідує виробничі активи аграрного напрямку групи «Епіцентр К» та розвивається за моделлю холдингового типу. Під управлінням досвідченої команди знаходиться понад 160 тис. гектарів високоякісних земель з усією інфраструктурою для рослинництва, понад 1 млн т елеваторних потужностей, сучасна агрохімічна лабораторія аналізу ґрунту та сертифікований насіннєвий завод. Наша мета – побудувати ефективний агробізнес повного циклу. За цим критерієм ми:
 • реалізуємо галузеві інвестиційні проекти.
 • працюємо над підвищенням операційної ефективності.
 • консолідуємо всі напрямки в одну фінансово-економічну модель.
2015 – Розвиток аграрного напрямку групи компаній Епіцентр К розпочався із заснування ТОВ «Агрохолдинг-2012», сфера діяльності якого була зосереджена у Хмельницькій області. 2016 – Швидка динаміка зростання агробізнесу. Придбання сільськогосподарських підприємств та елеваторів у Вінницькій, Київській, Тернопільській, Хмельницькій і Черкаській областях. 2017 – Збільшення земельного банку за рахунок придбання нових підприємств. Корегування сівозміни у рослинництві та реконструкція тваринницьких ферм. 2018 – Трансформація компанії за моделлю холдингового типу – виокремлення виробничих структур та корпоративного центру. Розвиток елеваторного бізнесу – будівництво нових зерносховищ на Вінниччині та Хмельниччині. 2019 – Розпочато масштабний проект із будівництва та реконструкції елеваторів з польским виробником обладання Feerum S.A. 2020 – Придбання корпоративних прав на аграрні активи "Сварог Вест Груп" на Хмельниччині. Зараз відбувається утворення структури, всі ланки якої – від керівництва до пайовиків – націлені на результат, тісно співпрацюють та мають гарні матеріальні стимули. За рахунок об’єднання агропідприємств спрощена юридична структура компанії, уніфіковані основні бізнес-процеси та впроваджується фінансова модель за принципом повної економічної самостійності аграрного бізнесу. У перспективі – інтеграція компанії в систему міжнародного агробізнесу. Це розширить можливості із залучення іноземних інвестицій та обміну досвідом.
 • 6 млрд грн
  інвестовано в аграрні активи
 • 400 млн грн
  податків сплачено до бюджету у 2019 р.
 • $350 /га
  цільова EBITDA
Стратегія розвитку
Стратегія розвитку
 • Підвищуємо ефективність виробництва в агробізнесі

  Підвищуємо ефективність виробництва в агробізнесі

  Намагаємося максимально збільшувати показники врожайності та прибутковості на кожному гектарі, що обробляємо, зберігаючи родючість на українській землі.
 • Сприяємо зростанню економіки України

  Сприяємо зростанню економіки України

  Працюємо над додатковою вартістю продукції на власних елеваторах, нарощуємо експорт та обсяги податків, що сплачуємо до державного бюджету.
 • Є соціально-відповідальними

  Є соціально-відповідальними

  Впроваджуємо культуру чесних партнерських відносин в агробізнесі між агропідприємствами та пайовиками. Виплачуємо ринкову орендну плату селянам за користування землею.
Наша місія pc
Наша місія mob

Наша місія

Створити в Україні ефективний, сучасний та соціально-відповідальний аграрний бізнес повного циклу – від виробництва до переробки та надання продукції кінцевому споживачу.
Цінності
 • Ефективність

  Ефективність

 • Відповідальність

  Відповідальність

 • Професійність

  Професійність

 • Згуртованість

  Згуртованість

 • Компетентність

  Компетентність

Керівництво
 • image description
  Мороз Василь Іванович
  Керівник агробізнесу «Епіцентр К», керівник Західного кластеру (ТОВ «Агрохолдинг-2012»)
 • image description
  Черемха Богдан Михайлович
  Заступник керівника агробізнесу, директор з виробництва «Епіцентр К»
 • image description
  Нікітюк Світлана Василівна
  Заступник керівника агробізнесу з елеваторного напрямку «Епіцентр К», керівник відділу трейдингу
Соціальна відповідальність
Соціальна відповідальність
Епіцентр Агро є прикладом соціально відповідального бізнесу в Україні. Наші підприємства пропонують пайовикам партнерство на принципах справедливості, чесності та відкритості. Ми регулярно сплачуємо податки до державного та місцевих бюджетів, сприяємо вирішенню найбільш важливих соціальних проблем у підопічних селах та ефективно співпрацюємо із громадами та органами місцевого самоврядування. Важливе місце посідають проекти, спрямовані на забезпечення гідного існування сільських об’єктів соціальної сфери, підвищення благоустрою та інфраструктури сільських територій. Частиною нашої відповідальності є турбота про дітей та допомога людям літнього віку.